Enterosgel® pašalina mikroorganizmų irimo ir jų gyvybinės veiklos produktus, jis prisitvirtina ir suardo tiek gramteigiamus, tiek gramneigiamus mikroorganizmus bei Candida genties mieliagrybius. Ši priemonė neslopina saprofitinės žarnyno mikrofloros (laktobakterijų, bifidobakterijų ir pan.).
Enterosgel® savybė vandeninėje terpėje formuoti hidrogelius (panašius į žarnyno gleivių glikoproteinus) suteikia šiai priemonei labai svarbių citoprotekcinių savybių. Veikiant Enterosgel®, atsikuria fiziologiškai normalus gleivinės regeneracijos greitis, o atkūrus virškinimo trakto gleivinę, normalizuojasi sekrecinio IgA lygis ir sumažėja autoantikūnų kiekis.
Enterosgel® priemonės indikacijų įvairovė yra netiesioginis rodiklis, kaip stipriai virškinamojo trakto būklė įtakoja įvairių susirgimų atsiradimą ir vystymąsi. Virškinimo trakto gleivinė yra svarbiausias barjeras, trukdantis patekti į kraujotaką bakterijų dalelėms, jų gyvybinės veiklos produktams bei pačioms bakterijoms. Enterosgel® neleidžia pasireikšti endotoksinų agresijai, nes sorbuoja žarnyno barjerą pažeidžiančias medžiagas, suriša endotoksinus.
Jūsų užsakymas paruoštas vykdymui
Личный кабинет
Вам будет доступна история заказов, управление рассылками, свои цены и скидки для постоянных клиентов и прочее.
Ваш логин
Ваш пароль