Kviečiame bendradarbiauti
Plėskime tinklą drauge!

"Enterosgel" – tai priemonė, kurios kartais reikia "čia ir dabar" (apsinuodijus, staiga pradėjus viduriuoti), todėl siekiame, kad mūsų klientai turėtų galimybę kuo skubiau įsigyti ją fizinėse prekybos vietose įvairiuose Lietuvos miestuose. Ar norėtumėte prisidėti prie pagalbos šiems žmonėms? Tai visiškai paprasta!

"Enterosgel" yra medicinos priemonė (nepriklauso vaistų kategorijai), todėl juo galima prekiauti ne tik vaistinėse, bet ir kitose prekybos vietose, sporto klubuose, turizmo prekių parduotuvėse, grožio salonuose ir pan. Šiuo metu ieškome prekybos taškų bei užsakymų atidavimo taškų visoje Lietuvoje, o ypač Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, kur klientai galėtų vietoje įsigyti "Enterosgel".

Kuo tai gali būti naudinga?

  1. Papildomas žinomumas bei klientų srautas. Mūsų klientai matys Jūsų prekybos vietą „Enterosgeliu“ prekiaujančių vaistinių ir parduotuvių puslapyje, o užsakymų atsiėmimo tašką – tarp užsakymo atsiėmimo būdų, formuojant jį elektroniniu būdu. Apie naujas vietas mes taip pat skelbiame savo Facebook puslapyje. Tokiu būdu mes garantuojame Jums papildomą klientų srautą bei geresnį žinomumą. Apsilankę pas Jus dėl „Enterosgel“, klientai gali susidomėti ir Jūsų siūlomomis prekėmis ar paslaugomis.

  2. Tiesioginė finansinė grąža (sąlygas deriname individualiai).

"Enterosgel" išbandžiusių, įsitikinusių puikiu jo poveikiu ir rekomendavusių kitiems klientų skaičius pastaruoju metu akivaizdžiai auga, todėl nepraleiskite galimybės tapti vienais pirmųjų, prisidedančių prie mūsų pardavimo tinklo plėtros!

Jeigu Jus domina bendradarbiavimas, prašome parašyti mums el.paštu info@enterosgel.lt. Laiške nepamirškite trumpai apibūdinti savo veiklą, esate įmonė ar fizinis asmuo (užsiimantis individualia veikla), bei kokiame mieste vykdote veiklą.

Jūsų užsakymas paruoštas vykdymui
Личный кабинет
Вам будет доступна история заказов, управление рассылками, свои цены и скидки для постоянных клиентов и прочее.
Ваш логин
Ваш пароль